RECENZE Ajax a Diomedes do Total War Saga: Troy

+ vytípané screeny z české verze.

Troja ze série Total War Saga rozhodně dokázala zaujmout, zvlášť když jí drtivá většina hráčů získala zcela zdarma prostřednictvím Epic Games Store. Ti z vás, kteří si ještě prolinkovali EGS účet se serverem totalwar.com, dostali možnost získat zdarma i první DLC s Amazonkami. Tím ale výčet dárků skončil a u rozšíření se už očekává, že přeci jen něco zaplatíte.

Pominu-li loňský placený patch přidávající pouze litry krve do bitev, je prvním skutečným placeným DLC až nynější novinka v podobě rozšíření Aiás a Diomédés, které se opět nese v duchu Homérovy Iliady.

Za necelé tři stovky získáváte možnost rozjet hlavní kampaň za dva nové národy. Oba jsou z tábora Danajců a v jejich čele stojí legendární hrdinové Aiás (frakce Salamis) a Diomédés (frakce Argos). Společně s nimi máte nyní k dispozici i osmnáct nových unikátních jednotek, které lze najmout jen v daných lokacích. Zároveň jsou zde i nové herní mechaniky, jako třeba soubojové výzvy s ostatními válečníky, které slouží k získávání věhlasu.

Pokud vás tedy v základní hře achajští vojevůdci moc nenadchli, zkuste to nyní s Aiásem nebo Diomédésem a dobijte bájnou Troju s nimi. Osobně mi jejich kampaně přišly herně zajímavější než ty ze základní hry. V příštím rozšíření by pro změnu mělo dojít k posílení řad Trojanů a dodat jim také pár nových hrdinů a herních prvků.

Současně Vám přinášíme i galerii obrázků vytípaných z české verze tohoto nového DLC.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna