Co všechno najdete a čekat v Outriders demu

+ velikost, čas premiér dle regionu.

Může se to zdát trochu předčasné, když vyjde až za týden, 25. února v 17 hodin, ale pořádek dělá přátele. A Square Enix s People Can Fly by samozřejmě byli strašně rádi, abyste se s jejich sci-fi akcí co nejvíce zkamarádili, než vyrukují začátkem dubna s plnou verzí. Do ní bude možné přenést váš pokrok z dema, byť jen v rámci té samé platformy (čili žádný upgrade ze Steamu na Epic atd.).

Fajn je i to, že download hratelné ukázky Outriders není podmíněn předobjednávkou a podobně, ani není časově omezen. Zdůrazňuje se, že to není nějaká beta, nýbrž prostě jen klasické demo zdarma. K mání bude na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xboxu a PC (na Steamu i streamovaný na GeForce Now).

1

PC demo bude chtít stáhnout 24 GB, to konzolové o 2 GB méně. Za odměnu získáte přístup ke všem čtyřem herním třídám Outriders, které proženete prologem a úvodní kapitolou. Jinými slovy, o znovuhratelnost by neměla být nouze. Výbava a nepřátelé budou logicky jen ti ze začátku hry, nikoli exotičtější varianty z později.

Demo bude podporovat cross-play co-op, ačkoli jen v beta podobě. Vše až do momentu, než se potkáte s prvním bossem, jehož zabití vám otevře několik vedlejších úkolů a příležitost více prozkoumat herní svět.

Upgrade postavy bude uzamčen na sedmý level, aby hráči nebyli příliš silní, pokud si vše přenesou do plné verze. Ze stejného důvodu bude omezeno i sbírání surovin, ale systém výroby zde zatím chybí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Galactic Civilizations 4 ohlášeno

+ trailer, změny, obrázky.

Asus představil dva nové herní notebooky

Záznam vysílání + série ROG Slash + aktualizace ROG Citadel XC.

Květen přináší nové designy puzzle dle her

Good Loot s Watch Dogs Legion či Zaklínačem.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna