Únorový update do Civilization 6 přiblížen

Barbarian Clans.

Společnost Firaxis odhalila nové video o aktualizaci, úpravách a doplňcích přicházejících do slavné tahové strategie koncem tohoto měsíce.

Tento patch bude bezplatně k dispozici všem hráčům, kteří vlastní základní hru Civilization 6, a to od 25. února 2021. Ještě předtím bude ale Firaxis dělat živé komunitní vysílání a to 24. února od 20 hodin.

Kromě vybalancování hry se hráči mohou těšit na nové funkce, scénář, herní režim a přizpůsobení.

Únorová aktualizace zahrnuje volný hratelný režim Barbarian Clans. Ten představuje šest klanů barbarů, které lze na mapě najít a každý se specializuje na jiný druh jednotek. Klany barbarů hromadí pokrok v každém tahu, aby se mohli přeměnit na městský stát a hráči jim v tom buď mohou pomoci nebo bránit. Zničení smaže klan z mapy, zatímco nájezd na klan získá jejich zlato a zpomalí jejich pokrok. Unesené jednotky lze získat výkupným a taky je možné klan barbarů podnítit zaútočit na jiné civilizace.

Únorová aktualizace také dává možnost zvolit si Leader Selection Pool, to znamená že si můžete přizpůsobit, komu budete čelit - chcete zkusit něco nového, nebo se postavíte vůdci, kterému jste již někdy v minulosti čelili?

Na základě zpětné vazby hráčů byla upravena rovnováha ve hře a AI. Ta se nyní více zaměří na letecké jednotky a vzdušné boje, a budou se tak více účastnit bojů.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna