Akvizice Codemasters od EA dokončena, každý rok aspoň jedny závody

+ patch a auta pro DiRT 5.

Konečně už nebude release-list tak prázdný. Díky odkoupení britského studia a vydavatele Codemasters přibyla do lineupu Electronic Arts celá řada herních sérií.

I proto se EA nechali slyšet, že by odteď rádi vydali každý rok aspoň jednu novou závodní hru. Budou mít z čeho vybírat: F1, WRC, DIRT, GRID či Project CARS, vedle vlastních značek jako Need for Speed, Burnout či Real Racing.

Akvizice za 1,2 miliardy dolarů byla nyní formálně dokončena. Dle tiskové zprávy prý nyní stojíme na prahu "vzrušující nové éry pro závodní hry", které oběma firmám dovolí přinášet fanouškům pravidelnou dávku nového a inovativního obsahu", nemluvě o cílení na více platforem ve více regionech světa než dosud.

Částečně s tím souvisí, že zatím poslední dílo Codemasters, listopadový DiRT 5, dostane 22. února zásadní patch 3.00. Seznam změn čtěte zde.

Související Energy Content Pack přinese čtyři nové vozy (Porsche Taycan Turbo S, Battery Alpine A110 Sports X, Battery GMC Sierra Pre-Runner, Battery Chevrolet Silverado 1500), 25 událostí do kariéry, novou arénu a předměty do Playgrounds, klasické polepy atd.

1
2
3
4
5
6

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna