Brzy má být ohlášeno Diablo 2 Resurrected

Co zatím uniklo?

Smutek z toho, že letos Diablo 4 nevyjde, má brzy zahnat jedno oznámení z nacházejícího Blizzconu, pokud se tedy potvrdí jeho pravost.

Diablo II Resurrected má být remakem dvojky, ale hráč si prý bude moci přímo za pochodu vybrat, jestli chce hrát v původní grafice nebo v modernizované podobě - tedy v novém 3D enginu v 60fps, s dynamickým nasvícením, leč pořád s temnou atmosférou.

Hratelnost titulu má přitom zůstat naprosto stejná jako v originálu, jen bude remasterované audio spolu s filmečky. Tvrdí to insider PracticalBrush12, který měl správné zdroje před Nintendo Direct.

1

K vydání na všechny hlavní konzole včetně Switch má dojít ještě letos, přičemž co nevidět má být možnost přihlásit se do technické alfy.

Mezi verzemi hry má jít přenášet dosažený pokrok, samozřejmostí je podpora nových gamepadů. Chybět nemají některé vychytávky, jako zapnutelné automatické sbírání peněz či sdílená skrýš. Hra nemá nutit k neustálému připojení online, to prý stačí jen jedinkrát pro aktivaci.

Pro Diablo 4 má být jinak na Blizzconu představena nová třída Rogue, sázející na luk, šípy, meče a dýky. Včetně širokého přizpůsobení, jako je pleť, tetování, makeup, barva vlasů atd.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna