Potvrzena čeština u Ratchet and Clank: Rift Apart

Oddechnutí si.

Když bylo minulý týden oznámeno datum vydání a pak na obchodech stále svítila pouze angličtina, vyvolávalo to určité obavy. Jestli se kvůli nedostatku konzolí náhodou něco nezměnilo na politice Sony či zda to není příliš složitá lokalizace.

Ale můžeme být v klidu: dnes v podvečer bylo oficiálně oznámeno, že Ratchet and Clank: Rift Apart bude obsahovat české titulky, tak jako všechny předešlé velké exkluzivity pro PlayStation.

1

"Je nám ctí oznámit, že další z očekávaných PS5 titulů Ratchet & Clank: Rift Apart již zná datum svého vydání. Nová kapitola této oblíbené série bude uvedena 11. června 2021 a bude obsahovat české titulky!

Nejnovější díl, ve kterém se Ratchet a Clank opět spojí proti obávanému Dr. Nefariovi, je díky vlastní uzavřené příběhové linii ideální pro nové hráče bez dřívějších zkušeností s touto akční plošinovkou. Potěší však i dlouholeté fanoušky, kteří během hraní zaznamenají několik provázaností a odkazů na předchozí díly.

S oznámením data uvedení odstartovali i předobjednávky. Už nyní je tak možné objednat si svou vlastní Standard Edition, která bude v předobjednávkách obsahovat také vylepšené Carbonox brnění či zbraň Pixelizer. V luxusnější Digital Deluxe Edition se hráči mohou těšit mimo jiné na 5 extra sad brnění a další doplňky.

Pro předobjednávku novinky Ratchet & Clank: Rift Apart navštivte obchod svého oblíbeného retailera nebo PS Store.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna