Plné hry Games with Gold na březen

Žoldácká střílečka i námořní strategie.

Xbox přichází s nabídkou dalších her zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold.

Můžete se už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

1

Warface: Breakout (dostupné od 1. do 31.3. pro Xbox One) - hlavními prvky této střílečky z vlastního pohledu jsou intenzivní přestřelky a strategická týmová spolupráce. Bleskově se rozhodujte, používejte široký arzenál zbraní a mistrovsky zvládněte všechny nástrahy této PvP hry s cílem stát se nejlepším žoldákem budoucnosti.

Vicious Attack Llama Apocalypse (dostupné od 16.3. do 15.4. pro Xbox One) - připravte si palce na tuto neopakovatelnou kooperativní střílečku v šíleném tempu. Ovládejte nekonečnou flotilu mechů a bojujte s nimi proti masivní invazi lam. Hrát lze v kooperaci jednoho a čtyř hráčů, objevovat obrovské měnící se město a využít i funkce Xbox Play Anywhere k hraní na PC. Zdolejte Llamanati a modlete se za požehnání od Llamazona!

Metal Slug 3 (dostupné od 1. do 15.3. pro Xbox One) - Marco a Tarma z jednotky Peregrine Falcon Strike Force jsou zpět, aby změřili síly s povstaleckými silami generála Mordena. Odrazte útoky nepřátel tvořených vším od obyčejných vojáků až po gigantické kraby. V této legendární střílečce usedněte za řízení mnoha slugovských vozidel, palte z pestré škály zbraní a ničte vše, co vám přijde pod ruku.

Port Royale 3 (dostupné od 16. do 31.3. pro Xbox One a Xbox 360) - píše se neklidné 17. století a vy jste námořním kapitánem, jehož úkolem je stát se nejmocnějším mužem Nového světa. K dosažení tohoto cíle si můžete zvolit, zda se stanete buď obchodníkem objevujícím nového obchodní trasy ke zdrojům bohatství a toužícím po moci a slávě, nebo dobrodruhem vyrážejícím za kořistí, dobyvačnými výpravami a námořními bitvami v krásném 3D zpracování. Zvedněte plachty na šestnácti různých typech lodí od všestranných fregat až po obávané galeony a vybudujte v Karibiku vlastní impérium.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna