Promiňte, Call of Duty: Cold War a Warzone se už s přídavky nevejdou na 500 GB disk konzole

Upozornění od Activision.

Hry jsou stále objemnější, přídavky pro ně vycházejí čím dál častěji, stejně jako patche či Free-2-Play odnože. Ten, kdo navrhoval velikost harddisku pro konzoli uvedenou na trh ve 2013, nemohl tušit, co za osm let nastane a kam se budou ubírat trendy.

Activision dnes v souvislosti se startem Season 2 varovali, že kapacita harddisku ve standardní konzoli PlayStation 4, kde je 500 GB, nemusí stačit.

"Pokud si chce někdo z majitelů PS4 stáhnout poslední patche zároveň do Call of Duty: Modern Warfare / Warzone i do Black Ops: Cold War, se všemi režimy a balíčky, musí počítat s tím, že asi budou potřebovat udělat nějaké dodatečné volné místo," varovali.

1

Klíčem prý je smazat nějaký obsah z Call of Duty, který jste už delší dobu nehráli či nespustili, například kampaň či Zombies.

Stačí prý kliknout R3 na hlavní menu, kde můžete odinstalovat části hry, případně v záložce "General" u Warzone a tam jít do "Games Installs". Jak výrobce radí, řešením je samozřejmě také nestahovat Warzone Season 2 update, pokud hodláte hrát jen Cold War.

Pochopitelně se dá pořídit i externí USB disk, abyste si kapacitu PS4 rozšířili.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna