System Shock remake v létě, venku je demo

+ bonus pro předobjednávky.

Studio Nightdive se dnes pochlubilo, že dlouho připravovaný remake System Shock finálně vyjde koncem letošních letních prázdnin (přesné datum není).

Původně mělo jít o remaster této klasiky, ale později se koncept změnil v reboot, byť to provázely nemalé komplikace při vývoji. Nakonec se tvůrcům povedlo vše řádně ukočírovat, což v podobných scénářích zdaleka nebývá zvykem.

Nový teaser trailer:

Že to není jen nějaké plácání do větru, bylo to podpořeno dvěma aktivitami.

Jednak byl zahájen sběr předobjednávek, například na Steamu. Kdo si tam hru za docela vysokou částku 38 eur pořídí, obdrží kopii System Shock 2: Enhanced Edition, až vyjde.

Současně tamtéž vyšlo hratelné demo, které nabízí ochutnávku z úvodu hry. Ocitnete se v roli neznámého hackera, který prozkoumává Citadel Station v chaosu, ovládanou vražednými roboty a nepřátelskou umělou inteligencí.

Z ukázky zjistíte, co se v remaku změnilo - mj. nová HD grafika, opětovně natočené zvuky, nasvícení v reálném čase, předělané ovldáání a hackování, nový systém pro odstranění končetin, dynamická hudba, vybalancování protivníků a zbraní, i redesignované levely s novými oblastmi, pastmi a hádankami. Na konzolích se demo objeví později.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna