S Oddworld: Soulstorm se PS Plus pomalu stává Xbox Game Passem

+ přesný termín vydání, trailer.

Toto je zásadní věc, která by neměla být přehlédnuta. Ještě včera jsme tu citovali Jima Ryana, že uvádění nových her na předplacenou službu funguje.

Dosud se mělo za to, že Sony toto bude činit jen u nějakých okrajových či indie her, které by se samy o sobě tolik neujaly, jako Destruction AllStars, které po vyřazení z PS Plus na jaře bude nakonec stát jen 20 dolarů (namísto zamýšlených 70 dolarů).

Avšak v nočním vysílání State of Play oznámila, že hned od momentu premiéry bude na předplacené službě PlayStation Plus k dispozici dokonce i špičková nová plošinovka Oddworld: Soulstorm pro PS5, která by jinak určitě neměla problém uspět i na vlastní triko.

Oddworld Inhabitants současně s opět báječným sestřihem z hraní stanovili vydání na 6. dubna 2021.

Ten den tedy bude uživatelům PS Plus bez dalšího placení k dispozici PS5 verze (jen po duben, později už ne), a pak si toto dobrodružství Abeho můžete zakoupit i samostatně (natrvalo digitálně) pro PS4 a PC (Epic Games Store). Zvláštní motivace k přechodu na PS5, co říkáte?

Hra s 2.9D prostředím (pro větší rozsah a akci) bude podporovat PS5 DualSense ovladač tím, že pocítíte tlukot srdce postavy v určitých situacích.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna