Herec z filmu Uncharted považuje své účinkování za chybu

Antireklama.

Za tuto až moc upřímnou zpověď Toma Hollanda v Sony Pictures určitě nepochválí. Potřebovali by nabudit zájem o film, který dorazí do kin v půlce července (začal s tím před pár dny CEO Jim Ryan), ale tímhle způsobil akorát tak pravý opak a paniku fanoušků.

Herec, který je znám díky Spider-Manovi, v rozhovoru pro GQ-Magazine prohlásil kupodivu následující:

"Moje účinkování v roli Drakeho bylo méně o průchodu určitou scénou, jako spíš o postavení se tak a tak, abych vypadal cool a aby se pořádně ukázaly moje vyboulené bicepsy".

Holland navíc smutně dodal, že jeho vzetí této role bylo chybou a něčím, co už by pravděpodobně nikdy znovu neudělal.

Film Uncharted je prý dost ve stylu akčních filmů od Michaela Baye (Armageddon, Transformers, Bad Boys, Skála), popsali ho GQ-Magazine, kteří nešetřili kritikou - má podle jejich názoru jit o jakýsi experiment marnosti, který zanechal v puse jen hořkou pachuť.

1

Herec dále přiznal, že se většinu času při natáčení spíš strachoval, jestli v nějakém záběru vypadá dobře, než aby řešil, jestli hraje danou postavu. Celé to prý bylo hlavně o tom, aby vypadal pěkně a aby to byl cool moment, kde působí jako ten správný akční hrdina.

Výsledný film prý zatím ještě neviděl, takže ho nemůže hodnotit, ani jestli v této zamýšlené póze uspěl. Ale považuje toto angažmá za důležitou lekci ve své kariéře.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna