Venku je Yakuza: Like a Dragon pro PS5

+ startovní trailer a balíček kostýmů.

SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio dnes uvedli na trh Yakuza: Like a Dragon i pro PlayStation. Do nové generace od Sony tedy přivedli nového protagonistu Ichibana Kasugu a jeho drsnou posádku outsiderů.

Majitelé verze pro PlayStation 4 mohou zdarma upgradovat na verzi PlayStation 5. Uložená data nebudou přenesena z PlayStation 4 do PlayStation 5.

Možnosti nákupu zahrnují tři verze: Standard, Hero Edition a Legendary Hero Edition. Krabicová verze je k dispozici u vybraných prodejců, uvedl domácí distributor Cenega Czech.

Na oslavu této události, si všichni, kdo vlastní hru Yakuza: Like a Dragon mohou až do 2. dubna 2021 stáhnout speciální balíček legendárních kostýmů. Startovní trailer:

"Ve hře Yakuza: Like a Dragon se hráči vžijí do role Ichibana Kasugi, drsného člena Yakuzy, který hledá pravdu poté co byl zrazen svým klanem a dobrovolně si odseděl 18 let ve vězení za čin, kterého se nedopustil, jen proto aby ochránil svého přítele Masumi Aeakawa. Po cestě se Ichiban setká s různými postavami, jako je nepoctivý policista Adachi, bývalá zdravotní sestra Nanba a hosteska Saeko. Ichiban a jeho parta musí společně povstat, aby se stali hrdiny, o kterých se jim nikdy nezdálo.

Jako Ichiban se hráči probojují městem Yokohama se zcela novým tahovým RPG bojovým systémem, ale také je čekají zábavné minihry po celém městě. Užijte si závody motokár, karaoke anebo akrádové hry."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna