Football Manager bude mít konkurenci v podobné hře s řadou inovací

Oznámení We Are Football.

Člověk se pomalu bojí, aby na něj THQ Nordic nevyskočili i ze špajzu. Tak aktivní jsou poslední týdny na všemožných frontách.

Teď si právě usmysleli, že je škoda přenechat Sports Interactive veškerý vývar na poli fotbalových manažerů a zkusí to v té samé oblasti též s novinkou We are Football zatím pouze pro PC.

Kutí ji pro ně studio Winning Streak Games, kterým pomáhají veteráni z řad manažerů, jako Gerald Köhler, Rolf Langenberg či Dirk Winter.

K vydání má dojít už 10. června 2021. Teaser video:

Na rozdíl od Football Manager 2021 v této hře nenajdete oficiální licence, ale to by nemělo tolik vadit, protože komunita bude mít k dispozici editor umožňující vytvořit vlastní kluby a ligy, nebo importovat grafiku, dresy, jména atd. Pravidla lig můžete sami upravit a týmy do nich nechat automaticky vygenerovat. Tím, že si hráč zpočátku vybere buď oficiální databázi nebo vlastní, to celé připomíná řešení "aby se pes nažral a kočka zůstala celá".

Budete tu samozřejmě jak manažerem klubu, tak hlavním trenérem - čili musíte vybudovat správný tým (každý fotbalita bude mít i svůj psychologický profil), infrastrukturu, komunikovat s fanoušky, investory, sponzory apod. Postupem času vzrostou vaše schopnosti a celé to má být velmi realistické, čímž se myslí třeba průběh tréninků nebo implementace nejnovějších fotbalových trendů.

Výhodou oproti konkurenci bude zahrnutí ženského fotbalu s řadou unikátních herních specifik. Nebo to, že hra má být přístupná i nováčkům bez nutnosti učit se dlouhé tutoriály a na své si mají přijít milovníci rozsáhlých statistik.

Stadion bude ve 3D i s místností pro trofeje, o přestávkách tam zazní silné proslovy a po zápasech zase dojde na silnou kritiku vašich příznivců.

1
2
3
4
5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna