Jak ukrást vlak a zachránit zajatce v 5 a 12 minutách Oddworld: Soulstorm

Dlouhá videa.

Pasáže s jedoucím vlakem vždy patřily mezi ty nejvíce spektakulární v každém traileru. A právě okolo nich se točí dvě dlouhá videa z hraní začátkem dubna vycházejícího Oddworld: Soulstorm pro PC a PS4/PS5 (zdarma s předplatným PlayStation Plus).

Tvůrci z Oddworld Inhabitants nejprve v pěti minutách na Future Games Show ukázali, kterak infiltrovat stanici vlaku a pak s ním odjet.

Když hrdinu Abeho nevidíte kvůli páře, neodhalí ho ani nepřátelé, což lze využít v kradmý postup. Druhou cestou, jak se prokousat k cíli, je použití plamenometu. Ale i tak se musí vyhnout různým překážkám a industriálním mechanismům, které ho rozsekají na kusy, tak jako rekrutované Mudokony, kteří ho následují.

Novější video od IGN trvá dvanáct minut a naopak začíná příjezdem vlaku do nového levelu, kde vám průlet kamery demonstruje rozsáhlost a hloubku 2.9D prostředí i jak jste daleko od toho, co máte udělat.

Tentokrát jde o záchranu zajatců dole v jeskyni, kam musíte sešplhat kaňonem, prozkoumat důl a rozběhnout jakési zařízení, které je osvobodí.

Čili musíte je ještě dostat do vlaku a máte odpovědnost za možná až stovky postav, což představuje nemalou výzvu. V řešení pomůže i práce s inventářem a dalšími prvky rozhraní, kde se ukazuje jejich nálada atd., čili propracovanost hry je mnohem větší, než by možná kdekdo čekal.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna