Jako brousit korunovační klenoty. Všechny informace o Rome Remastered

Tiskovka a slova tvůrců.

V návaznosti na čtvrteční oznámení Total War: Rome Remastered nám dorazila tisková zpráva domácího distributora společnosti Sega, tedy Cenega Czech, kde se dozvíte pár dalších podrobností, včetně citací tvůrců. Citujeme ji proto v kompletním znění:

"Pro Řím se na obzoru rodí nový den: Společnost SEGA Europe, Ltd. oznámila, že 29. dubna plánuje vydat remasterovanou verzi hry Total War: ROME REMASTERED. Tato kompletní předělávka, vytvořená ve spolupráci se studiem Feral Interactive, hráčům umožní znovu prožít odkaz, který definoval oceňovanou sérii strategických her, a to díky řadě vizuálních a herních vylepšení. Znovu se ponořte do milované klasiky, kde jako nikdy předtím budete budovat své impérium, velet v lítých bitvách a dobývat starověký Řím.

Hra přinese moderní herní zážitek, ale přitom si zachovává původní příchuť her Total War, které hráče strategií uchvacují již více než dvacet let. S novými vylepšenými funkcemi, jako je kompletně přepracovaný vzhled, podpora ultravysokého rozlišení, rozšířená vojska frakcí a vylepšená přístupnost, nikdy nebyla lepší příležitost se opět zmocnit své říše. „Jakou lepší záminku člověk má se vrátit k mistrovskému dílu než 20. výročí série Total War?" říká Rob Bartholomew, produktový ředitel ve studiu Creative Assembly. „První vydání hry Rome pro nás odstartovalo výjimečné období, protože se jednalo o náš první průlomový titul. Je úžasné, že jsme dostali možnost ho s našimi přáteli ze studia Feral remasterovat."

„Práce na zremasterování takové klasiky, jako je hra Rome, byla vzrušující výzva: trochu jako znovu brousit korunovační klenoty," uvedl David Stephen, generální ředitel studia Feral Interactive. „Z výsledku jsme nadšeni a doufáme, že fanoušci téhle skvělé franšízy budou taky."

1

Hra obsahuje:

Vylepšenou grafiku: Díky plnému 4K rozlišení, nativní podpoře ultravysokého rozlišení a přepracovanému prostředí a modelů bojiště a postav přivádí hra Total War: ROME REMASTERED tento klasický strategický titul do do éry moderního hraní.

Nový herní obsah: Válčete na nových frontách se 16 kdysi nehratelnými frakcemi, přidanými k původním 22, vysílejte nové obchodnické agenty na mise, aby na mapě založili lukrativní obchodní sítě, vyplácejte obchodníky soupeřů a prosaďte ekonomickou moc své říše.

Modernizované funkce: Hráči si mohou s novými funkcemi, jako je využití taktické mapy během bitev nebo tepelných map a překrytí ikon v režimu kampaně, užít větší kontrolu než kdy dřív. Vylepšeny byly také již existující mechaniky, včetně přepracovaného systému diplomacie, rozsáhlejších stupňů přiblížení kamery ve hře a otáčení kamery na mapách kampaně.

Vylepšený systém nápovědy: Byla přidána obsáhlá vylepšení nápovědy, včetně předělaného tutoriálu, nové Wiki dostupné přímo ve hře, rozsáhlých rad a tipů a vylepšené srozumitelnosti pro barvoslepé hráče.

Multiplayer napříč platformami: Hráči si u franšízy Total War mohou poprvé užít PvP multiplayer napříč platformami mezi operačními systémy Windows, macOS a Linux.

Kompletní původní obsah: Hra Total War: ROME REMASTERED zahrnuje v nádherných nových detailech rozšíření Barbarian Invasion a Alexander a hráči také získají přístup k původní kolekci ROME: Total War Collection (hratelné pouze na Windows).

Předobjednete si hru Total War: ROME REMASTERED ještě dnes - a to na Steamu nebo přímo od studia Creative Assembly na stránkách Rome Remastered Store či od studia Feral Interactive prostřednictvím jejich obchodu Feral Store. Hráči, kteří na Steamu původní hru již vlastní, si mohou Total War: ROME REMASTERED do 1. června 2021 zakoupit s 50% slevou. Více podrobností najdete zde v často kladených dotazech o hře Total War.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna