Až o 30 procent snižuje Nvidia Reflex latenci v Rainbow Six, benchmarky Outriders

+ resizable BAR na všech desktopových GeForce řady 30.

Společnost NVIDIA včera vypustila nové Game Ready ovladače, které přinášejí optimalizace a nové funkce jako např. NVIDIA DLSS pro Outriders nebo NVIDIA Reflex v Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Přichází s nimi také podpora resizible BAR pro desktopové GeForce řady 30.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, populární taktická fps, dnes prostřednictvím nejnovějšího update získává oficiální podporu NVIDIA Reflex. Po jeho stažení a instalaci nejnovějších Game Ready ovladačů mohou hráči podstatně snížit latenci systému, a to až o 30 % ve verzi hry využívající API Vulkan. Systémová latence, známá také jako input lag, významně ovlivňuje odezvu hry na ovládání. Pokud je nízká, mohou hráči rychleji a přesněji zamířit i vystřelit na soupeře, což v oblasti rychlých multiplayerových akcí poskytuje značnou výhodu.

1

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je již sedmým z deseti nejpopulárnějších online fps titulů, které podporují NVIDIA Reflex.

Správné vybavení hraje velkou roli téměř ve všech sportovních disciplínách. Výjimkou není ani esport, kde tuto roli zastává GPU, monitor a herní periferie. Jejich správná volba umožní hráčům plně využít svůj potenciál, protože nižší latence jim umožní získat právě ten zlomek sekundy na víc, který je často dělí mezi digitálním životem a smrtí.

NVIDIA tak poskytuje upgrade zdarma všem majitelům GeForce GTX řady 10 a novějším ve hrách s podporou Vulkan. Rozdíly jsou výraznější zejména na méně výkonném hardware.

2
  • Optimalizace pro: DIRT 5 - update ray tracingu, Evil Genius 2: World Domination, KINGDOM HEARTS Series
  • Resizable BAR na všech desktopových GeForce RTX řady 30
  • Beta podpora virtualizace na GeForce GPU
  • 5 nových monitrů v programu G-SYNC Compatible: Asus XG16A, Dell S2522HG, LG 7GP850/27GP83B, LG 32GP850/32GP83B, Xiaomi Mi 245 HF1
  • 15 nových her podporujících nastavení na jedno kliknutí v rámci GeForce Experience: Aron's Adventure, Balan Wonderworld, Blizzard Arcade Collection, Creeper World 4, Evil Genius 2: World Domination, KINGDOM HEARTS HD 1.5+2.5 ReMIX, KINGDOM HEARTS HD 2.8 Final Chapter Prologue, KINGDOM HEARTS III + Re Mind (DLC), Last Cloudia, Mr. Prepper, Old School RuneScape, Osu!, Outriders, Persona 5 Strikers, The Fabled Woods

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

Nádherný fanouškovský plakát Elden Ring, původní Dark Souls právě slaví 10 let

Autorem je @marvor009 - pocity z předváděček od všech jsou velmi, velmi pozitivní.

Neo: The World Ends with You míří na PC

Japonské akční RPG z PS4 a Switch v červenci bude exkluzivně na Epic Games Store 28. září.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna