Ohlášení GRIT z Divokého západu ve stylu Battle Royale

+ zahájení betatestu, trailer.

Není potřeba si příliš lámat hlavu s tím, kde se tohle inspirovalo, protože to je jasné na první pohled.

V Red Dead Online, resp. Red Dead Redemption 2 se zhlédl Team Grit, který oznámil stejnojmennou onlinovku ve stylu Battle Royale z Divokého západu.

1

O vítězství tady bude rozhodovat více než jen přesná muška, i když tu také osedláte koně a projedete se po městě, zahrajete si poker či najdete poklady se zbraněmi, kterých tu má být přes dvacet druhů.

O nadvládu nad územím se tu utkáte až s 99 s jinými kovboji naráz, což lze činit samostatně, ve dvojicích či čtyřčlenných týmech.

Systém perků zajistí, že každá postava bude trochu odlišná od ostatních dle toho, na jaké karty vsadila, např. na hrubou sílu, léčení zranění či jiné kombinace.

Důležitou roli sehrají koně, kteří nejen umožní, abyste byli stále v pohybu, ale také poslouží jako zvětšení inventáře. Koně také půjde ukrást, například pro úprk před písečnou bouří.

Jak je vidno z prvních obrázků, nechybí ani vlak, který prý můžete řídit v lokomotivě, ale stále musíte zůstat v kruhu Battle Royale a přežít jako poslední.

Do Early Access má GRIT vstoupit během letošního jara a to se všemi zmíněnými vlastnostmi. Na Steamu se už můžete přihlásit do uzavřeného testování bety, které proběhne v příštích dnech.

2
3
4
5
6
7

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna