Rychlejší a přesnější míření i do Rust a Ghostrunner

+ benchmarky Reflexu z Overwatch a Outriders díky DLSS.

Overwatch dnes dostává plnou podporu NVIDIA Reflex. Redukce latence systému díky tomu zajistí kompetitivní výhodu, protože umožní hráči rychleji reagovat a přesněji mířit. John Lafleur, technický ředitel Overwatch na adresu technologie dokonce prohlásil: "NVIDIA Reflex je díky 50% redukci systémové latence opravdový game-changer".

Těch několik ušetřených milisekund může představovat tenkou hranici mezi úspechem v souboji a digitální smrtí. Díky Reflexu získají hráči výhodu nehledě na hrdinu, schopnosti nebo zbraně. Přehled redukce latence u různých výkonových tříd GPU nalzenete v grafu níže.

1

Dvě další hry přidají podporu NVIDIA Reflex v blízké budoucnosti. Jde o velmi úspěný Rust od Facepunch Studios a futuristckou parkourovou akci Ghostrunner od One More Level.

"V Rust po vás všichni nelítostně jdou. S nižší latencí díky Reflexu máte zaručeno, že budete mít před konkurencí náskok. Stačí jednoduše zapnout Reflex v nastavení," říká Helk, hlavní designer a programátor Rust.

NVIDIA Reflex má jinak další novinky:

  • Vylepšení módu 'Boost' dokáže zredukovat latenci ve situacích závislých na CPU: Fortnite v těchto situacích nabídne 15% redukci latence. Valorant tuto aktualizaci přinese s novým patchem. První testy naznačují 10-15% zlepšení v situacích závislých na CPU.
  • 4 nové myši kompatibilní s Reflex Latency Analyzer: ASUS ROG KERIS WIRED, ASUS ROG KERIS WIRELESS, CORSAIR SABRE PRO CHAMPION SERIES, CORSAIR SABRE RGB PRO CHAMPION SERIES

  • Tři další myši dostávají podporu Reflex Latency Analyzer prostřednictvím update firmware: AOPEN Fire Legend GM310, Acer Predator Cestus 350, Razer Deathadder v2 Pro

  • Acer vydal nový monitor Predator X25 360Hz, který nabídne Reflex Latency Analyzer

  • NVIDIA GeForce Experience na přání hráčů přidává nové funkce: Záznam všech dat do CSV souboru - včetně statistik o FPS a latenci z Reflex Latency Analyzer. Výběr počtu vzorků, které Reflex Latency Analyzer využije k výpočtu průměrné hodnoty. Přidání dat o využití GPU do sady metrik latence, díky čemuž se snadno identifikuje, zda je hra závislá více na CPU nebo GPU.

2

Outriders mají hned od vydání podporu DLSS, díky čemuž dosáhnou více výkonu. Díky dopočítávání obrazu pomocí AI si všichni majitelé GeForce RTX budou moci užít alespoň 60 fps v rozlišení 1440p. Ve 4K dostanou až 73 % výkonu navíc a tedy GPU od GeForce RTX 3060 Ti výše zvládnou hru pohodlně i ve 4K.

A pořád je také k dispozici akce, kdy hráči dostanou Steam klíč na Outriders zdarma k vybraným notebookům s GeForce RTX řady 30.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Redakce

Redakce

Redaktor

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna