Extra epizoda, dungeony a mnoho dalšího ve verzi 1.22474487139

Co zahrne remake Nier Replicant?

Společnost Square Enix představila nepřeberné množství dalšího obsahu pro NieR Replicant ver.1.22474487139... což je moderně převyprávěná verze kultovní klasiky NieR Replicant, kterou si fanoušci série ale i nováčci budou moci užít.

Aktualizovaná verze hry se stane dostupnější pro moderní publikum s plně předělanými vizuálními prvky, znovu nahraným soundtrackem a zcela novým hlasovým dialogem. Také bude obsahovat nový příběhový obsah, další dungeony a kostýmy, včetně tematických kostýmů z NieR:Automata, zbraněmi z NieR:Automata a mnoho dalšího.

Zde najdete detailně obsah, který bude hra navíc obsahovat:

Extra epizoda - hráči si mohou užít nové scénáře a vzrušující bitvy, které zahrnují i zcela novou epizodu "Mermaid" jenž obsahuje ztroskotanou loď, malou dívku a mnoho dalšího.

Extra Dungeony z "15 Nightmares" - dříve vydané jako doplňkový obsah pro stažení budou moci nyní hráči podniknout cestu do náročných dungeonů. Hraní v kobkách odemkne celou řadu zbraní a další kostýmy.

Soundtrack NieR Automata - po odehrání si hráči odemknou možnost přepnout na výběr skladeb z NieR Automata.

Hosté z NieR Automata - ve hře budou vystupovat hlasy 2B a 9S (Japonsky).

Hra vyjde už 23. dubna 2021 pro PlayStation 4, Xbox One, Xbox One X a PC. Krabicovou edici bude možné zakoupit u vybraných prodejců i v ČR.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna