Uteklo už kompletní video z šestého Battlefieldu

Minuta a půl + UPDATE.

Nejprve důležité varování: rozhodně by si to neměli pouštět epileptici, protože z neustálého blíkání obrazovky se jim může udělat velmi zle.

Pro ostatní: Na Discordu dnes večer někdo zveřejnil "kompletní" video z nového Battlefieldu. Tedy víceméně to samé, z nějž jsme tu měli už šest vteřin, ale nyní v plné délce jedné a půl minuty.

Opatřeno to je vodoznakem jako dřívější screenshoty, přes nějž toho bohužel není na scéně příliš vidět. A upřímně řečeno, ani není moc o co stát, protože většinu pasáží již důvěrně známe z dřívějška, jen tam prostě bylo přidáno pár průletů kamerou nad povrchem či delší záběry na vrtulníky či rakety. Aneb ten insider Tom Henderson měl pravdu, když předtím razil, že osmdesát procent matroše jsme již spatřili.

Připomínáme, že dle PC Gameru má jít jen o nějaký interní nástřel, nikoli plnohodnotný odhalující trailer, ten asi bude začátkem června částečně jiný a lepší:

UPDATE - Tom Henderson prý zaslechl, že je nyní téměř jisté, že nakonec při oficiálním představení hry uvidíme odlišný trailer než tento. Ale původně se prý počítalo s tímto, ostatně EA ho dříve v tichosti ukázali i vybraným členům komunity (nikoli ale YouTuberům v rámci programu Game Changers), takže odporuje zjištěním PC Gameru o pouze interní povaze materiálu.

Mirror zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna