Příští hrou tvůrců Total War bude... opět Three Kingdoms

+ zásadní patch, artworky.

Creative Assembly dnes oznamují velkou aktualizaci hry Total War: Three Kingdoms a také přináší zajímavé novinky týkající se budoucnosti této série, to vše v nově vydaném deníku vývojářů.

Aktualizace s označením 1.7.1 vyjde dnes, 27. května. Obsahuje celou řadu oprav, po nichž hráči volali, a také přesune na mapě kampaně horu Sung a průsmyk Chu-lao tam, kam patří. To nám pak umožnilo dále upravit oblasti v okolí Žluté řeky a o něco ztížit hráčům postup soutěskami, což hráči jistě ocení!

V průvodním deníku vývojářů se Creative Assembly také ohlíží za posledními dvěma roky vývoje hry Three Kingdoms a informuje o tom, že tým dokončil práce na DLC balíčcích pro hru Three Kingdoms a přesouvá se k dalšímu projektu inspirovanému knihou Příběhů Tří království.

Jak bylo řečeno ve videu, tým se s vámi podělí o nové informace ohledně směřování a velikosti tohoto nového projektu, jak to jen bude možné. Prozatím se vývojáři nechali slyšet, že se více zaměří na dlouhou řadu postav a unikátní příběhy každé z nich. Plánují tak vzít jádro toho, díky čemu byla hra Total War: Three Kingdoms tak jedinečná, a posunout to vše ještě o úroveň výš.

Spolu s těmito důležitými novinkami od našeho týmu oznámila společnost SEGA také nový balíček, který hráčům umožní zaplnit prázdná místa ve sbírkách DLC balíčků Three Kingdoms s ještě větší slevou. Tato nabídka se spolu s aktualizací verze 1.7.1 objeví v 16:00 hodin a skončí ve čtvrtek 8. července.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna