Na domácí trh přišlo Oddworld: Collection

Několik her v jednom.

Český vydavatel HYPE oznámil, že v minulých dnech, přesně 27. května, přinesl na domácí trh kolekci dobrodružných her Oddworld: Collection. Bylo to v krabicové verzi pro Switch, která stojí šestnáct stovek.

Oddworld: Collection představuje tu nejpodivnější kolekci ze všech a také kompletní zážitek ze světa Oddworldu pro herní konzoli od Nintenda.

1

Kompilace obsahuje:

Oddworld: New 'n' Tasty - Od základu nově vytvořený remake logické plošinovky Oddworld: Abe's Oddysee, který zachovává atmosféru hráči tolik oblíbené klasiky a zároveň ji obléká do nádherného HD kabátku, lákavého pro oko moderního hráče. Zhostěte se role Abea, prostého voskovače podlah v největším závodě na zpracování masa v Oddworldu, a pomozte mu uspět na cestě za nalezením svého osudu. Kochejte se nádherně předělanými trojrozměrnými prostředími přidávajícími na hloubce dvourozměrnému hraní a s pomocí inovativního systému GameSpeak komunikujte s nehratelnými postavami, zadávejte zvuková hesla nebo vydávejte příkazy ostatním. Systém QuikSave vám umožňuje ukládat a načítat pozici kdykoliv v průběhu hraní, s podporou funkce HD Rumble se ponoříte více do hry při napínavých honičkách nebo ve chvílích smrtelného ohrožení a HD obraz vypadá báječně jak na velké obrazovce, tak na displeji konzole.

Oddworld: Munch's Oddysee - Munch je posledním žijícím zástupcem zvláštní rasy Gabbitů, která kdysi ve velkém počtu obývala vodstva Oddworldu. Jenže kdo by chtěl zůstat poslední a sám? Munch se proto rozhodne pátrat po jiných Gabbitech, štěstěna se od něj však záhy odvrátí a on uvízne v nastražené pasti. Pomozte mu teď uniknout ze spárů sadistických Vykkerů a zachraňte ostatní stvoření držená v laboratoři, abyste si získali jejich oddanost a tolik potřebnou pomoc při vlastním útěku. Na cestě za svobodou se setkejte s Abeem, přepínejte mezi ním a Munchem podle potřeby a s využitím speciálních schopností a vylepšení všeho druhu nalezněte způsob, jak to Vykkerům spočítat i s úroky a získat zpět poslední gabbití vajíčka na celém Oddworldu, zabalená v plechovce gabbiáru. Odd s vámi!

Oddworld: Stranger's Wrath HD - Vydejte se do zaprášené pustiny západního Mudosu jako vysoký, tajemný lovec odměn zvaný Stranger - nekompromisní ochránce spořádaných občanů před lumpy a darebáky, kteří si myslí, že kde neplatí zákony, tam se jim nemůže nic stát. Odměnu vypsanou na jejich hlavy ostatně nemůžete nechat bez povšimnutí. Peníze totiž potřebujete jako sůl, protože Strangera trápí jeho zhoršující se zdraví a jedinou šanci na nápravu mu skýtá nákladná operace. Přepínejte plynule mezi pohledem z vlastních očí a pohledem z třetí osoby - pohled z vlastních očí oceníte v boji, zatímco pohled z třetí osoby je jako stvořený k průzkumu herního světa. Používejte ve své kuši skutečně živou munici a s pomocí hlodavčích chippunků, bolamitích pavučin nebo třeba výbušných boombatů nepohrdněte možností zajímat a svazovat dopadené nepřátele, jelikož pacifistický herní styl přináší vyšší odměny.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna