Vyzrazeno Two Point Campus, pokračování nemocniční strategie o univerzitě

Únik z Microsoftu.

V souvislosti s několika re-edicemi či krabicovkou minulé hry vám možná v hlavě utkvělo, jak byli SEGA a nevelký tým tvůrců z Two Point Studios nadšeni z ohromného úspěchu Two Point Hospital navazující na odkaz starého Theme Hospital.

Nejspíš i proto se rozhodli připravit nástupce, který se jmenuje Two Point Campus a předčasně ho vyzradil na svém obchodě Microsoft. Cílí na PC i konzole.

1

Namísto nemocnice budete tentokrát strategicky budovat vysokou školu (univerzitu) svých snů, což je krom The Sims zatím ve hrách nevídaný námět, nepočítáme-li jedno z prostředí v autíčkách Hot Wheels Unleashed.

Budete prý poznávat své studenty, prozkoumávat jejich osobnost, vztahy a naplňovat jejich přání (kluby, večírky, koncerty atd.). Stavět učebny, vybírat si předměty, najímat nejlepší učitele a udělat z toho akademickou instituci, která přežije čas.

Na rozdíl od minulé hry budete poprvé spravovat venkovní prostředí, tedy umísťovat budovy, stromy, chodníky či dekorace.

Ale prý by to nebyla série Two Points, pokud by v tom nebyl nějaký skrytý trik: studenti se prý budou učit nezvyklých činností, jako je škola rytíře, gastronomie pro obří pizzu atd.

Celé to má začít letními prázdninami, kdy se na vše pořádně připravíte, abyste svým žákům poskytli dobré zázemí a ti se pak mohli rozvinout v silné osobnosti, na něž budete hrdí.

2
3
4
5

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna