Oznámení Elex 2

Detaily, obrázky, trailer.

Nejen Gothic remakem žijí THQ Nordic. Pro fanoušky oldschoolových akčních RPG připravují s Piranha Bytes pokračování postapokalyptického fantasy / sci-fi z roku 2017 (recenze).

Elex 2 se opět odehraje v otevřeném světě Magalan, který můžete prozkoumat prý s nevídanou svobodou. Tím se myslí jak jetpack pro rychlé přesuny po jeho obrovské, ručně vytvořené ploše s různými prostředími, tak uchopení epického příběhu ze směru, jaký vám vyhovuje.

Několik let po poražení Hybridu se na obloze zjevila další hrozba, která přišla s temnými silami a ohrožuje život na planetě. Abyste ochránili klidný život a svou rodinu, musíte v roli Jaxe přesvědčit frakce ke spojení se proti invazi a nalezení syna.

Jako v sérii Gothic či Risen budete mít interakce s NPC obyvateli živoucích vesnic, kteří si budou pamatovat, co jste provedli (morální volby) a dle toho adekvátně reagovat. Budou ochotni se přidat do vaší družiny na základě vašeho chování, ale také je můžete zabít, což ovlivní příběh.

Tvůrci slibují masivně vylepšený systém ovládání a plynulejší boje než minule.

Datum vydání zatím neznáme, zato víme, že půjde o cross-gen titul, tedy jak pro PC, PS5 a Xbox Series, tak i pro PS4 a X1. Na homepage je pár dodatečných artworků a obrázků.

1
2
3
4
5

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna