Ve čtvrtek proběhne prodloužené vysíláni xboxové show

Co se stalo s Everwild? + tři reklamní spoty.

Je to určitě dobrý nápad, který poslouží k připomenutí víkendových událostí i ke zjištění doplnujících informací přímo od vývojářů. Originální xboxová E3 konference byla totiž tak napěchovaná, dost možná nejvíce za poslední roky, že tam vůbec nebyl čas se něčím takovým zdržovat.

Ve čtvrtek 17. června se od 19:00 našeho času uskuteční Xbox Games Showcase: Extended - prodloužená verze toho samého, kde budou navíc rozhovory se zástupci studií Double Fine, Obsidian, Ninja Theory, Rare a partnerskými tvůrci z celého světa.

Bude to vítané i v tom, že bychom se tam mohli dozvědět, proč jsou některé hry na E3 2021 pohřešovány. Týká se to zejména Everwild. Dle zjištění VGC totiž mělo dojít ke kompletnímu rebootu hry a výraznému odsunu až na rok 2024.

Prý se musel od nuly překopat design i celkové směřování, s čímž souvisí i již oficiálně potvrzená změna na pozici vedoucího projektu, kterým je nyní Gregg Mayles, předtím se starající o Donkey Kong Country, Banjo Kazooie a Sea of Thieves.

Microsoft také připravil několik reklamních spotů, aby podtrhl silný lineup se šesti exkluzivitami na příští půlrok, nabídku Game Passu či příští lineup, kvůli němuž někteří nepochybně začali uvažovat o pořízení Xbox Series X namísto stále vyprodané PS5.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna