Chivalry 2 zadarmo zdvojnásobí svou velikost

+ trailer z E3 představuje plány po vydání.

Torn Banner Studios je nezávislé videoherní vývojářské studio se sídlem v kanadském Torontu. Po vydání cenami ověnčeného a žánrově revolučního hitu pro více hráčů Chivalry: Medieval Warfare tým nedávno uvolnil „skutečné pokračování" jménem Chivalry 2 s podporou vydavatele Tripwire Presents a celosvětového maloobchodního vydavatele Deep Silver.

Toto "dokonalé středověké bojiště" je k dispozici pro PC (prostřednictvím Epic Games Store), PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series. Pro vývojáře však bylo vydání jen začátkem vzrušující výpravy.

Sledujte proto společně s ředitelem Torn Banner Studios a kreativním ředitelem Chivalry 2 Stevem Piggottem prezentaci rozpracovaného obsahu po vydání, který byl poprvé představen v rámci PC Gaming Show 2021.

Podívejte se výše na zcela novou mapu s týmovými úkoly Galencourt, plnou okázalé středověké architektury a zničitelných lodí - a užijte si sestřih chystaných nových zbraní, nového bojového stylu v sedle koní a další:

"Chivalry 2 v okamžiku premiéry je jen základ. Hru jsme záměrně vytvořili tak, abychom ji mohli rozvíjet," říká Piggott. "Na obsahu po vydání chceme pracovat ještě dlouho. Velikost hry se zdarma minimálně zdvojnásobí."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna