Forza Horizon 5 je nejvíce populární v zemi, kde se odehrává

+ o minihrách, dosavadní seznam aut.

Jen málokterá hra během nevšedního E3 vyvolala takové pozdvižení co Forza Horizon 5 (oznámení, dozvuky s HW nároky a obrázky).

Analytik Benji-Sales dle geografického rozložení zjistil, že hra zatím nejvíce frčí v Mexiku, tedy přesně v zemi, kam je zasazena, což dává logiku. Patrně se tam o ni mluvilo více i v mainstreamových médiích a spousta tamních obyvatel se těší, až si zajezdí po své domovině. Zároveň jde o zemi, kde má Xbox silnou pozici na trhu, podobně jako v USA.

1

WindowsCentral zase zkompilovali předběžný seznam aut ve hře, soudě dle výskytu v dosavadních videích a traileru (tvůrci z Playground Games zatím na toto téma nechtějí hovořit, přijde to na řadu až časem).

2

Kreativní šéf Mike Brown zase v interview s kolegy nastínil fungování nového EventLabu. Má jít o podobné nástroje, jaké používají samotní vývojáři.

"Je to systém založený na pravidlech, kde si nastavíte, že když se něco stane, toto bude výsledek, toto bude následovat za splnění určitých podmínek atd. Například pokud trefíte nějaké bowlingové kuželky, za každý zásah dostanete určitý počet bodů do skupinového skóre." Moddeři prý budou moct jít tak daleko, jako je modifikace fyziky auta, jeho váhy, redukci gravitace atd. Tyto uživateli vytvořené minihry prý bude možné propagovat během něčího festival (playlistu) při hraní.

3

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna