O oživení série Dead Space se prý dozvíme v červenci

Šeptanda.

Lze to brát jako hotovou věc, protože tento zdroj se nikdy v minulosti nemýlil. Ať už šlo o odklad remasteru Mass Effect, konání xboxové konference, odhalení Battlefieldu či Mexiko ve Forza Horizon 5, vždy měl správné informace.

Redaktor Jeff Grubb z VentureBeat prohlásil, že zatím tajná hra bude oficiálně ohlášena 22. července na akci Electronic Arts.

Sice to nebylo řečeno na férovku, ale z různých jeho náznaků a vábení se má za to, že by mělo jít o oživení vesmírného sci-fi hororu Dead Space.

1

Ve streamu z konce minulého týdne řekl, že se jedná o oprášení zavedené značky od studia EA Motive.

Všichni fanoušci prý budou spokojeni, až nový díl uvidí, pokud tedy nezemřou dříve, což je skrytá narážka na slovo "dead" v názvu.

Dead Space mělo poslední třetí díl v roce 2013, ale pak EA tuto sérii odepsali, protože ji považovali za neperspektivní a s velmi vysokými náklady na vývoj se neprodávala tak úžasně, aby jim to stálo za pokračování. Jenže od té doby se situace na trhu změnila, tento žánr frčí (viz třeba Resident Evil Village), stejně jako hry s tímto zasazením (Starfield).

Navíc tvůrci Star Wars Squadrons mají s podobnými hrami už dobrou zkušenost, mohou zrecyklovat něco málo z několika svých odpískaných počinů. Dříve řekli, že pracují na několika neoznámených projektech, v nichž hráči prožijí své unikátní příběhy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna