Celý svět hraje The Elder Scrolls Online

Prázdninový plán streamů a oslav.

The Elder Scrolls Online má za sebou úctyhodných sedm let, během kterých přidal kolem 600 hodin úkolů, obsahuje více než 25 000 zábavných NPC a do dnešního dne si jej zahrálo přes 18 milionů hráčů.

Je zatím největší hrou ze série Elder Scrolls a zároveň největším RPG na jakékoli konzoli, které kdy bylo vydáno.

"Na počest úžasného rozsahu hry vyzýváme celý svět, aby si zahrál The Elder Scrolls Online. Tato nová iniciativa, která začala včera 22. června a potrvá do 19. srpna, upozorní na ohromující rozsah a šíři hry The Elder Scrolls Online prostřednictvím několikaměsíční mediální a hráčské akce, jejíž jádro bude tvořit streamování a společenská zábava," praví tisková zpráva.

1

Počínaje začátkem základní hry a konče nedávno vydanou kapitolou Blackwood, bude tým hráčů prožívat svět ESO a vy se k nim můžete připojit prostřednictvím streamů na domovské stránce World Plays ESO.

"Ve spolupráci s vybranými oddanými hráči budeme od června do srpna na různých kanálech po celém světě představen úžasný svět ESO. Každý člen ESO Stream Teamu bude mít k dispozici jednu část hry, kterou si zahraje, a různí členové se představí na Twitch kanálu společnosti Bethesda. K zábavě se můžete připojit díky skvělým herním aktivitám pro PvP, dungeony a mnoho dalšího! Bude to skvělé dobrodružství a nikdy nevíte, jací speciální hosté se mohou objevit na některém z našich streamů.

Zveme vás i čtenáře, abyste byli svědky každého kroku na této cestě, a to tak, že si naladíte twitch.tv/Bethesda. Vzrušující událost můžete sledovat také prostřednictvím různých kanálů sociálních médií The Elder Scrolls Online. Uvidíme se na cestě, zatímco svět hraje ESO!"

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna