Farming Simulator 22 představuje výrobní řetězce a americkou mapu

+ přesné datum vydání, renderovaný filmeček.

Farming Simulator 22 to bere vážně: farmářské aktivity obohacují výrobní řetězce! Hra, kterou samostatně vydává vývojář a vydavatel GIANTS Software, přidává novou ekonomickou vrstvu v podobě výrobních řetězců, které hráčům umožní dovážet sklizenou úrodu do různých obchodů a firem na zpracování.

Denní chléb: Farmářské aktivity obohacují výrobní řetězce.

Například mlýn na obilí může nyní vyrábět mouku, kterou dovezete do pekárny, čímž začnete lukrativní výrobní řetězec, na jehož konci je skvělý chléb či lahodný koláč. Podle zboží, které chtějí hráči vyrábět, musí příslušné továrně nejdřív dodat několik surovin jako třeba máslo nebo cukr. Po výrobě zboží, které lze prodat, ho hráči mohou dále distribuovat do obchodů, jako jsou třeba supermarkety. Přestože některé z nich už ve hře jsou, hráči si mohou postavit i své vlastní a rozšířit tak své aktivity.

Kopce a památky: Americká mapa nabízí rozsáhlý otevřený prostor pro budování farem

Farming Simulator 22 obsahuje dvě nové mapy a také aktualizovanou alpskou mapu Erlengrat. Nově odhalená mapa Emlcreek, která se inspiruje americkým středozápadem, nabízí hráčům velká pole a rozsáhlý otevřený prostor pro budování farem. Virtuální farmáři se mohou těšit na řadu polí různých tvarů a velikostí, autenticky vložených do scénické americké krajiny.

Autentické mimoměstské zasazení zahrnuje řeky a tunely v kopcovitých oblastech, prýštící vodopád a také rušnou dálnici obklopenou baseballovým stadionem, obrovskými obilnými sily, čerpací stanicí a dalšími budovami, které utvářejí obzor viditelný z hráčových rozsáhlých polností.

22. listopadu 2021 je nově stanoveným datem vydání Farming Simulator 22. Bude to na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia.

Podle regionu si fanoušci budou moci užít Massey Ferguson 8S, Fendt 900 Vario, Case IH Magnum 340 nebo Zetor Crystal na obálce standardní edice. Ve hře budou české titulky, se kterými pomáhá přímo pobočka Giants Software v Brně.

Nové screenshoty:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

Nádherný fanouškovský plakát Elden Ring, původní Dark Souls právě slaví 10 let

Autorem je @marvor009 - pocity z předváděček od všech jsou velmi, velmi pozitivní.

Neo: The World Ends with You míří na PC

Japonské akční RPG z PS4 a Switch v červenci bude exkluzivně na Epic Games Store 28. září.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna