Hrozny a olivy z Farming Simulator 22

+ odměny za předobjednávku, sběratelka.

Tímto navazujeme na zprávu z minulých dnů, kdy jsme se dozvěděli přesné datum vydání, představeny byly výrobní řetězce a také americká mapa.

Připravené ke sklizni tady nově budou: hrozny, olivy a čirok.

Virtuální farmáři mohou nyní sázet a sklízet hrozny pro výrobu lahodného džusu a olivy pro výrobu vysoce kvalitního olivového oleje - díky novým výrobním řetězcům. Mezi řadu plodin přibyl i čirok, nový druh obilí. Spolu s novými plodinami přichází i potřeba nových druhů strojů. Nový sklízeč hroznů Holland Braud 9070L je jedním z přírůstků ve vozovém parku nových strojů ve Farming Simulator 22.

1

"Spouštíme předobjednávky pro úplně první titul, který si vydáváme sami," komentuje hrdě ředitel GIANTS Software Christian Ammann. „Doufáme, že se fanoušci na tento milník v naší sérii těší stejně jako my a že na poli uvítáme staré i nové farmáře."

Všechny předobjednávky hry Farming Simulator 22 obdrží balíček CLAAS XERION SADDLE TRAC, který obsahuje CLASS XERION 4200 SADDLE TRAC a čtyři další stroje od KAWECO. Podle regionu bude na obálce Case IH AFS Connect Magnum, Fendt 900 Vario, Massey Ferguson MF 8S nebo Zetor Crystal - v Česku a Slovensku bude pochopitelně krabička s traktorem Zetor Crystal! Limitovaná sběratelská edice bude dostupná na PC a bude obsahovat majáček, který reaguje na vozidla ve hře. Pro platformy PC, PS4, PS5, X1 a Xbox Series X budou k dispozici české titulky. Takto vypadá sběratelská edice:

2

"Jelikož nové generace farmářů kráčejí ve stopách předchozích pokolení v reálném životě i při hraní Farming Simulator, ukázal nedávný filmový trailer otce s dcerou, kteří společně pracují na poli, bojují se sněhem a užívají si uspokojivé vítězství v podobě sklizených hroznů. Tento dojemný příběh rovněž odhaluje Mack Trucks jako novou herní značku a představuje ikonický Super-Liner v akci. Farming Simulator 22, který si společnost vydává sama, bude šířeji dostupný ve více regionech a přístupný více hráčům než kdy dřív. Zve nové generace hráčů, aby se učili o zemědělství a společném pěstování plodin a zábavy ve hře více hráčů," uvádí dále tisková zpráva.

Další podrobnosti o Farming Simulator 22 se dozvíme na FarmConu ve dnech 21. - 23. července.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna