Rust dostal Nvidia DLSS a Escape from Tarkov zase Reflex

Dvakrát o updatech.

Populární hra Rust, která je v žebříčku deseti nejhranějších her na Steamu, minulý týden dostala aktualizaci zpřístupňující NVIDIA DLSS. Přinese až 50% výkonu navíc. Escape from Tarkov zase dostává NVIDIA Reflex, tudíž latence systému se sníží o více než třetinu.

Součástí aktualizace je i zpřístupnění technologie NVIDIA DLSS, která pomocí AI zvýší výkon systému až o 50% při zachování kvality obrazu srovnatelné s vykreslováním v nativním rozlišení. DLSS dokonce v mnoha případech dokáže vylepšit ve hře vyhlazovaní hran oproti předchozím dostupným možnostem. Redukuje časový aliasing, objekty v dálce budou detailnější a anti-aliasing se zpelší také na četném porostu ve hře. Nové video Rust s NVIDIA DLSS je k dispozici zde:

"Ve hře Rust mohou zlomky vteřin rozhodovat o životě a smrti a NVIDIA DLSS nabízí našim hráčům vyšší výkon bez ztráty vizuální kvality a lepšího celkového zážitku, což je výhra pro všechny," říká Helk, vedoucí projektu, designér a programátor Rust.

Hra tak úspěšně navazuje na květnovou implementaci technologie NVIDIA Reflex ke snížení latence systému až o 38%. Díky kombinaci obou technologií dostanou majitelé GeForce RTX rychlejší odezvu a více FPS, což jim dá značnou výhodu nad ostatními.

1

Zmíněný reflex je nově také v Escape from Tarkov, populární hardcore taktické akční hře od Battlestate Games. Díky aktualizaci Escape from Tarkov a nadcházející podpoře CrossFire HD bude technologie NVIDIA Reflex již ve 12 z 15 nejlepších kompetitivních stříleček.

Pro zapnutí je třeba nainstalovat nejnovější Game Ready ovladače, aktualizaci hry a v grafickém nastavení zapnout NVIDIA Reflex. Latence systému se díky novince sníží až o 38%, což výrazně zlepší odezvu na ovládání. Nové video ukazující výhody ve hře naleznete níže.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna