Přiblížení Death Stranding Director's Cut

Datum, video, změny, často kladené otázky.

Třetí čtvrtletí letošního roku bude pro Sony jasně ve znamení re-edic starších her. Měsíc po srpnovém Ghost of Tsushima totiž v podobném duchu připomene dílo Hideo Kojimy (a tím tento trend prý ještě neskončí).

Jak bylo prvotní oznámení Directors Cut verze Death Stranding na E3 2021 úplně o ničem, tak to napravilo vysílání State of Play s větším přibližením této konverze simulátoru poslíčka pouze pro PlayStation 5.

Vyjde přesně 24. září 2021 a bude to definitivní verze hry, remasterovaná a vylepšená, kterou už lze nyní předobjednat. Mrkněte se na změny v traileru:

V Directors Cut najdete nový závodní režim (Fragile Circuit), nové příběhové mise, nové lokality a režimy, střelnici Firing Range, nové bitvy, nové online funkce (Friend Play a žebříčky), upravené rozhraní, pokročilejší bojové mechanismy (více zbraní a nový boj na blízko), katapult pro náklad, rampy a jiné nové možnosti transportu, co chyběly v originálu (stejně jako to propojení s Half-Life a Cyberpunk 2077 z PC verze).

Samozřejmostí jsou pak funkce využívající hardwaru PS5, jako 3D zvuk, DualSense, rychlejší načítání či možnost zvolit mezi Performance módem s upscalovaným 4K a až 60fps, nebo Fidelity módem v nativním 4K a podporou ultraširokých monitorů a HDR.

Tady vyvstala otázka, jak to bude na PS5 řešeno, protože žádná konzole zatím nezvládá 2560×1080 či 3440×1440 (jako PC), ale není to chyba, bylo to potvrzeno i v povídání od šéfa vydavatelství Kojima Publishing výše. Jediné vysvětlení, co se zatím nabízí, jsou černé pruhy na okrajích obrazovky (?), aby to nemělo pokažený poměr stran.

Pokud už vlastníte PS4 verzi Death Stranding, můžete upgradovat na Directors Cut za 10 eur. K dispozici bude i digitální deluxe edice s bonusy. Chybět nebude podpora uložených pozic mezi PS4 a PS5.

1
2
3
4
5

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

Nádherný fanouškovský plakát Elden Ring, původní Dark Souls právě slaví 10 let

Autorem je @marvor009 - pocity z předváděček od všech jsou velmi, velmi pozitivní.

Neo: The World Ends with You míří na PC

Japonské akční RPG z PS4 a Switch v červenci bude exkluzivně na Epic Games Store 28. září.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna