Oznámení Company of Heroes 3

+ české titulky, video z hraní, filmeček.

Legendární série strategií je zpět a kombinuje boje, který vám rozbuší srdce s novým stylem strategie a dechberoucím středomořským prostředím.

Relic Entertainment a SEGA Europe dnes odhalili Company of Heroes 3, nejnovější pokračování úspěšné RTS, která bude k dispozici pro PC v roce 2022. Ti, kteří si touží hru zahrát co nejdřív, nemusí dlouho čekat! Navštivte webovou stránku hry CompanyOfHeroes.com a připojte se do pre-alphy ukázky ještě dnes.

Company of Heroes 3 přinese příběhy, které se odehrávají přímo v terénu, na zbrusu novém válečném bojišti a odhaluje nové autentické taktiky, frakce a spoustu dosud nevyprávěných příběhů z druhé světové války. Středomoří je místem rozmanitosti, od větrných italských horských průsmyků až po drsné severoafrické pouště a pobřežní výhledy. Na této nové frontě vede rychlost.

Company of Heroes 3 má vylepšenou hratelnost o nové funkce, což přináší doposud nejhlubší taktický zážitek. Vše je poháněno Essence Engine 5, novou technologií v reálném čase od Relicu. Na dynamické mapě kampaně hráči velí pozemním, vzdušným a námořním silám, aby znovu ovládli pevninu Itálie od jednotek Osy. Dlouhodobá rozhodnutí, která uděláte, ovlivní nejen bitvy, které bojujete, ale i samotný vývoj války.

V režimech pro jednoho hráče poskytuje možnost taktické pauzy novou úroveň kontroly nad bojištěm. Zmrazením akce budou hráči, kteří se rozhodli použít tzv. "Full Tactical Pause", schopni koordinovat všechny své akce najednou a detailně promyslet každý svůj pohyb, aniž by museli dělat vše v reálném čase.

"Jsme nadšení, že hráči mohou hru vyzkoušet už v pre-alfa fázi a my můžeme získat tak jejich cenou zpětnou vazbu," řekl Justin Dowdeswell, generální ředitel Relic Entertainment. "Tuto hru již vyvíjíme několik let s několika fantastickými členy naší komunity, kteří nám pomáhají poskytovat konzistetní a smysluplnou zpětnou vazbu na každém kroku vývojového procesu". Jsme připraveni tento program masivně rozšířit s našimi fanoušky po celém světě prostřednictvím našeho vývojového programu CoH, který umožnila skvělá platforma Games2Gether od Amplitude Studios".

První obrázky z Company of Heroes 3, které bude mít na PC české titulky, oznámil distributor Cenega Czech:

1
2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna