Snaha EU o udržitelnost a dopad farmaření na prostředí už i ve hře

DLC Precision Farming do Farming Simulator 22.

"Snižujeme dopad virtuálního farmaření na prostředí: Projekt Precision Farming pokračuje díky novému a vylepšenému DLC pro Farming Simulator 22. Přední evropský program Food Innovation Initiative, který v roce 2020 založil John Deere a financuje ho EIT Food, nyní vstupuje do druhé fáze. Vydavatel a vývojář GIANTS Software v rámci komplexní snahy EIT o šíření osvěty a vědomostí o udržitelném farmaření představí další herní funkce," praví tisková zpráva domácího distributora Comgad.

První verze DLC Precision Farming pro Farming Simulator 19 slavila velký úspěch a hráči si ji na PC a konzole stáhli celkem milionkrát.

Nové herní funkce se zaměřují na vyšší udržitelnost: Zatímco původní verze obsahuje základy technologie precizního farmaření jako vzorkování půdy a proměnlivou míru aplikací a ekonomické analýzy, nové DLC pro Farming Simulator 22 zajde ještě dál. Do hry budou implementovány pokročilé technologie precizního farmaření kvůli zvýšení udržitelnosti virtuálních farem prostřednictvím využití optických senzorů. Ty umožní sníženou aplikaci herbicidů a také organických a minerálních hnojiv, což sníží dopad na životní prostředí stejně jako na skutečných polích.

1

Noví partneři pomáhají šířit vědomosti o moderním farmaření: Tento projekt má za cíl šířit povědomí o moderních zemědělských technologiích ve společnosti a začal ve spolupráci s univerzitou v Hohenheimu (Německo), univerzitou v Readingu (Velká Británie) a Grupo AN, největším obilným sdružením ve Španělsku. Letos se k projektu přidal i Ústav zvířecí reprodukce a potravinového výzkumu z Polské akademie věd, aby propagoval technologii mezi mladými farmáři ve východní Evropě.

„Spolupráce mezi všemi partnery byla fantastická a toto DLC zdaleka překročilo moje očekávání," komentuje Thomas Engel, vedoucí projektu v John Deere první rok projektu. Kreativní ředitel GIANTS Software Thomas Frey dodává: „Máme radost, že tento projekt pokračuje a že máme příležitost zúčastnit se tohoto důležitého podniku, abychom zdůraznili výhody technologií udržitelného farmaření."

Bezplatné DLC vyjde příští jaro: Zatímco se GIANTS Software momentálně soustředí na chystané vydání hry Farming Simulator 22, které je stanoveno na 22. listopadu, nová verze DLC Precision Farming má vyjít příští jaro 2022. Podrobnosti o projektu prozradí GIANTS Software na každoroční události FarmCon 21. července, která se bude streamovat živě na oficiálním kanálu na Twitchi od 21. do 23. července.

Nové DLC bude zahrnovat všechny funkce původní verze. Majitelé Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 a Xbox One si budou toto DLC moci stáhnout zadarmo.

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna