Tom Clancy's XDefiant přiblížen

O co tedy přesně půjde?

Je to přesně to, co všichni předpokládali. Zarazilo to jen naprosto tuctovým názvem, který jako by působil, že si dělá legraci z toho, že to snad už nemohla být více generická střílečka. Tady už se úplně rezignovalo na atmosféru minulých děl na motivy slavného spisovatele.

Tom Clancy's XDefiant je arénová, rychlá týmová střílečka šesti pro šesti. Opravdu je na bázi Free-2-Play a zahrajete si za široce přizpůsobitelné postavy z příbuzných her dle Toma Clancyho, tzn. z Rainbow Six, Ghost Recon, The Division a Splinter Cell.

4

První test proběhne už 5. srpna pro PC hráče v USA a Kanadě (registrace). K dispozici na všech platformách kromě Switch.

Skupinky zvané Defiants bojují o dominaci nad územím v lineárních režimech Domination a Escort v rotaci unikátně navržených map. Vyberou si primární a sekundární zbraně nehledě na zvolenou frakci: Wolves, Outcasts, Cleaners a Echelon.

Tvůrci říkají, že si uvědomují důležitost nutnosti uspokojení z intenzivní střelby, protože o tom to vždy celé je. Speciální schopnosti té dané frakce a postavy zase mají zařídit nezapomenutelné střety, takže žádné dva zápasy se nebudou opakovat.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna