eFootball přiblížen, F2P nástupce Pro Evolution Soccer

Opět s Messim, ale PCčkáři ostrouhají.

Konami dnes oznámili eFootball, což není jen nějaká odnož série PES, nýbrž její plnohodnotný nástupce. Názvy jako Pro Evolution Soccer či Winning Eleven už prý budou zapomenuty, i kvůli snaze o velké oživení fotbalu.

Hra bude kompletně přestavěna na Unreal Engine a vyjde letos na podzim nejprve pro PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One a PC, zatímco verze pro iOS a Android mají následovat později.

Debutový trailer opět s Messim:

Základ hry bude zdarma, ale pravidelný dodatečný obsah a některé další režimy budou po vydání vypuštěny za mikrotransakce (jedná se pouze o digitální titul, který už nenajdete v krabicovce).

Zpočátku se počítá s možností hrát lokální zápasy, s omezeným výběrem klubů a podporou cross-gen klání (mezi PS4 a PS5, mezi Xbox One a Xbox Series).

Později přibude něco jako myClub do PES (ale s novým názvem), online liga, systém Season Pass či cross-play mezi různými platformami.

Hratelnost má sázet na novou technologii Motion Matching, která prý převede různé pohyby přímo na trávník v sérii animací, aby to bylo co nejblíže skutečnosti (zřejmě něco jako HyperMotion ve FIFA 22?).

Zamrzí snad jedině to, že špičková grafika a extra vtažení do hry najdete jen v PS5 a Xbox Series verzích, nikoli na PC, tam next-gen vychytávky nebudou (stejný problém co u FIFA 21 a 22).

1
2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna