NVIDIA DLSS je dostupné v betě Back 4 Blood

Co zařídí? + 100 tisíc hráčů.

Jak jsme vás informovali, Turtle Rock Studios a Warner Bros. Games koncem minulého týdnu spustili otevřenou betaverzi hry Back 4 Blood, která vyjde 12. října. Předčasný přístup je k dispozici do dneška, 9. srpna, a poté se beta vrátí ještě jednou mezi 12. až 16. srpnem už pro kohokoli.

Back 4 Blood je velmi očekávaná kooperativní střílečka z pohledu první osoby od tvůrců známé série Left 4 Dead. Má všechny předpoklady stát se dalším hitem, což potvrzují i první čísla ze Steamu, kde hra ve špičce dosáhla téměř 100 tisíc hráčů naráz.

A ani v její betě nechybí technologie NVIDIA DLSS využívající AI ke zvýšení výkonu. Díky tomu získají majitelé GPU GeForce RTX FPS navíc, které se ve zběsilé akci budou rozhodně hodit. Až do spuštění druhé fáze bety 12. srpna budou navíc probíhat intenzivní práce na optimalizaci. Hráči jejich výsledek dostanou díky nejnovějším Game Ready ovladačům.

NVIDIA DLSS pomocí AI zvyšuje snímkovou frekvenci. Hráčům tak poskytuje výkon navíc pro maximální nastavení kvality nebo zvýšení rozlišení. Dnes je dostupné ve více než šesti desítkách her a kreativních aplikací, dvou nejpopulárnějších herních enginech i řadě proprietárních. Pouze DLSS nabízí tak velký nárůst výkonu při zachování kvality obrazu srovnatelné s nativním vykreslováním ve všech rozlišeních, dokonce i 1080p. Více zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna