Představení Call of Duty Vanguard tříminutovým trailerem a obrázky z kampaně

Základní info, potvrzen termín, navýšení ceny, bonusy.

Vyšlo to hezky akorát na přestávku fotbalu: Activision Blizzard krátcé po půl osmé ve čtvrtek oficiálně představili Call of Duty Vanguard.

Debutový trailer má tři minuty:

"Zažijete počátky speciálních jednotek a sehrajete ústřední roli ve změně historie při založení Task Force One a kampani odehrávající se na čtyřech válečných bojištích - v západní Evropě, východní Evropě, Africe a Pacifiku," slíbili autoři.

Hrát budete za tyto postavy: Polina Petrova (138th Rifle Division, Rudá armáda), Wade Jackson (Scouting Squadron Six, United States Navy), Lucas Riggs (20th Battalion, Australian 9th Infantry Division, British Eighth Army) a Arthur Kingsley (9th Parachute Battalion, Britská armáda).

V době vydání bude ve hře 20 multiplayerových map (z nich 16 bude pro tradiční hratelnost) a vše bude plnohodnotně integrované s Warzone, včetně úplně nové masivní mapy (konec letošního roku) a tuny obsahu zdarma, pravidelnými aktualizacemi a událostmi od Raven Software. V MP části Vanguard si jinak přizpůsobíte své zbraně (pokročilý Gunsmith) a využijete nový systém Caliber, který zařídí vtahující a reagující prostředí, s dopadem na destrukci a rychlost palby. Také si zkusíte novou generaci režimu 2v2 Gunfight, původně uvedeného v Call of Duty: Modern Warfare.

1

Dále byl potvrzen datum vydání 5. listopadu 2021 pro PC, PS5, PS4, Xbox Series a Xbox One - přesně, jak uniklo v předstihu z obchodu či od insidera. Digitální edice pro PlayStation bude stát ve standardní verzi 70 eur, v cross-gen bundle 80 eur a v Ultimate edici 110 eur.

Tady pozor - krabicovka bude dražší než běžně, pro PS4 bude stát ve standardní edici 70 eur a pro PS5 dokonce 80 eur.

Za předobjednávku získáte předčasný přístup do otevřené bety (opět nejprve na PS4 a PS5), pre-load plné verze, Frontline Weapons Pack, Night Raid Mastercraft Weapon Blueprin a skin seržanta Kingsleyho. Mezi PS4 a PS5 si hladce přenesete svůj profil, pokrok i statistiky. Vrátí se i systém Battle Pass pro odemykání dodatečných věcí obyčejným hraním hry. Nemůže chybět ani speciální podpora PS5 ovladače DualSense.

Hororový režim Zombies bude pokračovat v příběhu Dark Aether s nějakými inovacemi základního herního principu. Vyvíjí ho studio Treyarch, zatímco hlavní hra je tentokrát svěřena Sledgehammer Games.

První obrázky ze singleplayerové kampaně:

2
3
4
5
6
7
8
9

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna