Akční RPG Stray Blade s prozkoumáváním oprášeno

+ info, sestřih, termín.

Nejedná se o nějaký nově oznámený titul, poprvé se o něm slyšelo už na Gamescomu 2019, pak se ale slehla zem.

Dnes studio Point Blank Games a vydavatel 505 Games přinesli sestřih z pre-alfy s příslibem vydání ve 2022. A nepanovat okurková sezóna a nejít o xboxovou / PC exkluzivitu, asi by s tímto nezískali tak lukrativní prostor v závěru xboxového vysílání.

Stray Blade je akčním RPG ve stylu Dark Souls, kde dobrodruhovi, železnému muži dělá společnost vlk Boji, což může připomínat Biomutanta.

Údolí Acrea zarostlo vegetací, leč to vám nezabrání v objevování tajemné, kdysi mocné civilizace. Náplní tedy bude hlavně průzkum ala Metroidvania kombinovaný s intenzivními, brutálními a responzivními boji na blízko s third-person kamerou.

Své reflexy, strategický úsudek a meče využijete u bossů, kteří kdysi všemu vládli. Čas se bude posouvat vpřed, i když zemřete, a celé to může vyústit v nečekané konsekvence.

Jinak budete hledat vzácné materiály, recepty, zbraně, poklady, silné schopnosti a překvapení v kaňonech, jeskyních i pradávných městech, které se budou neusátle měnit a nabídnout i tajné průchody, které umožní alternativní řešení situací.

1
2
3

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna