Do Alp, kompetitivního mulťáku, Junkers JU-52 a futuristické helikoptéry

Plány rozšiřování Microsoft Flight Simulator.

Hodně prostoru věnoval Microsoft svému leteckému simulátoru. Není divu, je to prý jedna z nejlépe hodnocených her posledního roku.

Vzhledem ke konání Gamescomu ohlásil, že šestá bezplatná aktualizace herního světa bude věnována právě Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Těšit se můžete na stovku pamětihodností, 3D města (např. Frankfurt či Vídeň), Kolín nad Rýnem, hrady pod Alpami, nová letiště (Lübeck, Stuttgart, Klagenfurt a St. Gallen), nové výzvy, průzkumné lety, lepší podklady ve vysokém rozlišení a další věci. Venku už 7. září 2021.

Další DLC The Reno Air Races během podzimu přinese kompetitivní soupeření s jinými živými piloty z celého světa, díky partnerství s Reno Air Racing Association.

Už 7. září si budete moci za 15 dolarů zkusit věrně vytvořený historický letoun Junkers JU-52, s nímž pomáhal i vnuk jeho původního tvůrce (Hugo Junkers).

Naopak do budoucnosti vás v listopadu vezme jiné DLC s Volocopter, což je futuristická helikoptéra, prý takové eletrické vzdušné taxíky pro městskou mobilitu. Pro účely hry má jít o první krok k často požadovanému přidání vrtulníků:

2
1
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna