Mezi Borderlands a Zeldou má být Redfall od Arkane

Utekly obrázky z testování a detaily.

Austinské studio Arkane (Dishonored, Prey, Deathloop) kutí kooperativní online first-person střílečku, kterou chce zčeřit stojaté vody žánru o svůj rukopis.

Redfall se má odehrávat v hladkém otevřeném světě, který nemá daleko Borderlands a Zelda: Breath of the Wild. Příběh vás bude pohánět vpřed, ale budou tady i vedlejší úkoly a aktivity, za něž získáte zkušenostní body.

Užít si je v plynulém mixu singlu a mulťáku můžete buď samostatně nebo s kamarády, kteří si vyberou ze šesti postav, z nichž každá má specifické hrdinské schopnosti. Jedna má ptáka ve stylu drona, jiná se umí zneviditelnit, další se zase umí na blízko teleportovat (jako blink v Dishonored). Záležet má jen na vás, jestli aplikujete kradmý postup nebo hrubou sílu (s tradičními riflemi, pistolemi či unikátním arzenálem).

Velikost mapy má být podobná co ve Fallout 76 či Ghost of Tsushima, tu a tam občas narazíte na bitky s bossy. Běžnými nepřáteli se mají stát upíři či lidé, kteří dokáží udeřit i na dálku.

Ve hře budou i NPC postavy, se kterými hodíte řeč, ale jejich umělá inteligence zde nebude nahrazovat vaše lidské parťáky (na rozdíl od Left 4 Dead).

Datem vydání Redfall má být údajně léto 2022, takže uniklé screenshoty níže nereprezentují finální vzhled, občas tam jsou zjevně nehotové grafické podklady. Přesto z nich lze vyčíst vizuální směřování titulu:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna