Herní akce For Games otevírá brány veřejnosti tento víkend

Asus bude u toho.

Nejočekávanější herní event tohoto roku v Česku je tady a ASUS bude u toho. FOR GAMES otevře své brány již tento víkend na výstavišti PVA EXPO Letňany.

Čtyřdenní (21. - 24. 10. 2021) nadupaný program zahrnuje komunitní esport turnaj, setkání s herními influencery, a také představení letošního soutěžního desktopu BOOST MY PC. Mimo to se návštěvníci naučí jak si postavit PC, a po celou dobu akce budou probíhat také soutěže o hodnotné ceny a miniturnaje. Přímo z akce poběží i ASUS live stream, a zároveň budou streamovat i jednotliví influenceři.

Veletrh ROG FOR GAMES se po nechtěné roční covidové přestávce konečně vrací na scénu a láká návštěvníky na čtyři dny nabité hrami a zábavou. Diváci se budou moci podívat do zákulisí komunitního turnaje v esportu nebo se setkat s herními influencery.

Čtvrtek se ponese v zahajovacím a soutěžním duchu. Na diváky budou čekat vystavené ROG produkty od notebooků, až po myši a další herní vybavení. Těšit se mohou také na technický koutek, kde proběhne soutěž PC DIY, ze které si jeden šťastlivec odnese domů vlastnoručně sestavený počítač.

1

Na pátek dopoledne se chystá doprovodný program pro diváky, kteří si mohou nejen zahrát na PC, ale i zapojit se do soutěží, výzev a miniturnajů. Páteční odpoledne patří autogramiádě se zvučnými jmény české influencerské scény a zároveň ambasadory značky ASUS ROG, kteří si s diváky i zahrají. Diváci se nohou potkat třeba s Jirkou Králem, Xnapym, Destrem, Alkanem a Miley.

V sobotu budeme poprvé vysílat komunitní turnaj v League of Legends s jednou z největších legend českého gamingu - Xnapym. Ten bude turnaj zároveň streamovat, takže bude k vidění i online.

Neděle bude ve znamení výstav, testování produktů a mini turnajů, ze kterých si návštěvníci mohou odnést některé z produktů ASUS ROG.

V průběhu celé akce mohou účastníci soutěžit o hodnotné ceny. V rámci FOR GAMES proběhne i zahájení soutěže BOOST MY PC, kde bude představen našlapaný herní desktop sestavený z ASUS komponent, o který se bude soutěžit až do 15. 11. 2021. Přímo FOR GAMES budou streamovat i techničtí PR z YouTube kanálu ROG Techroom, kteří vás seznámí s ROG novinkami.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna