Nová generace cloudového hraní s členstvím GeForce NOW RTX 3080

Nabídka od Nvidia.

Společnost NVIDIA dnes představila novou generaci cloudové herní platformy, která na GeForce NOW přináší výkon třídy GeForce RTX 3080. K dispozici bude dostupný exkluzivně v nové úrovni členství.

Její název bude GeForce NOW RTX 3080 a poskytne hráčům přístup k největšímu mezigeneračnímu skoku v historii GeForce, který přináší nejvyšší rozlišení a snímkové frekvence v cloudovém hraní ve spojení s nejnižší latencí.

Novou úroveň umožňují GeForce NOW SuperPODy - nejvýkonnější herní superpočítače, které byly kdy postaveny. Členové se připojují k vylepšeným herním serverům s grafickými procesory druhé generace RTX postavené na architektuře NVIDIA Ampere. Hráči tak získají vysoce výkonnou cloudovou herní sestavu se zážitkem blízkým skutečnému počítači.

1

Členové GeForce NOW RTX 3080 budou mít exkluzivní přístup k novým serverům, streamování her z rozsáhlé knihovny GeForce NOW ve 120 FPS a rozlišení až 1440p na PC nebo Macu a 4K HDR na NVIDIA SHIELD. Aplikace pro PC, Mac a Android také nabídnou 120 FPS. S využitím technologie NVIDIA Adaptive Sync snižuje GeForce NOW latenci systému až k úrovni moderních konzolí.

Členové GeForce NOW Founders a Priority mají ode dneška předčasný přístup k předobjednávkám úrovně GeForce NOW RTX 3080. Šestiměsíční členství stojí 2 690 Kč/99,99 €. V závislosti na dostupnosti bude předobjednávka zpřístupněna všem příští týden.

Majitelé členství Founders mohou přejít na členství GeForce NOW RTX 3080 a stále si zachovat výhodu "Founders for Life". Na členství GeForce NOW RTX 3080 navíc získají desetiprocentní slevu.

2

Blog s více informacemi a seznamem nových titulů ve službě pro tento týden, včetně velmi populárního MMO New World od Amazon Games, naleznete zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna