Jízdní řád přídavků do Age of Empires 4

Co kdy dorazí do úspěšné RTS?

Podle naší recenze to byla vyloženě sázka na jistotu, ale soudě dle počtu hráčů na Steamu a prodejnosti to mnohým vůbec nevadí a tento návrat slavné série real-time strategií si i tak užívají.

Microsoft proto publikoval jízdní řád, co do Age of Empires 4 pro PC chystá na nejbližší týdny a měsíce, resp. co naváže na jediný drobný update 7989 ze začátku tohoto týdne.

Podle článku na Xbox.com se připravuje větší zimní patch, který přinese vybalancování spousty věcí, více oprav a také klíčové vlastnosti, které si hráči přáli.

Například si volitelně půjde zapnout ukazatel vašeho skóre během hraní multiplayerových a skirmish zápasů, což pak může ovlivnit i způsob, jakým hrajete dál. Tlačítko pro Čínskou dynastii najdete na méně prominentní pozici a také bude překopána herní mini-mapa.

1

Příští velký update přijde někdy na jaře 2022 (bez bližšího upřesnění). Nabídne podporu uživatelsky vytvořeného obsahu a umožní tak převést vaše nápady ve skutečnost. Stále si budete moci užít práci jiných, např. unikátní mapy, modifikace atd.

Jaro také zažije start hodnocených sezón ve hře, které potrvají vždy dvanáct týdnů, dovolí soupeřit s ostatními živými hráči v žebříčku a získat herní odměny pro ty nejlepší.

Do budoucna se pak počítá ještě s možností sestavit si pořadí věcí k vybudování (jako ve starých dílech série), vylepšení statistického ukazatele jednotek, vylepšení horkých kláves, s cheaty, waypointy a vyladěním obtížnosti v podání počítačového protivníka.

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna