Antarktida za 60. let má být dějištěm BioShock 4

Věrohodnější únik.

Patrně se nemohli dívat, jaké výmysly se šíří v minulých zvěstech z konce listopadu, a přišel se zcela odlišnými informacemi o čtvrtém dílu BioShocku.

Věrohodnější jsou díky tomu, že vedle novináře jménem Colin Moriarty, který je sdílel ve svém placeném videu na Patreonu, zaslechli to samé kolegové z VGC, takže na tom něco bude.

Hra s pracovním označením Parkside (název se určitě změní) se má odehrávat ve fiktivním městě Borealis na Antarktidě během 60. let minulého století.

Příběh má být svázán s předešlými díly BioShocku, s čímž souvisí i fakt, že na čtyřce dělá designér jedničky a Infinite (Jonathan Pelling i z 2K Australia) a kreativním ředitelem je Hoagy de la Plante, který se tehdy podílel na designu levelů, prostředí, grafice a programování.

Dílo od studia Cloud Chamber má údajně vyjít už v roce 2022.

1

"Co jsem se dozvěděl, hra je zatím velmi tajná a tvůrci vyvíjí maximální úsilí, aby vše uchopili správně. Naplno si uvědomují, že budou přímo srovnáváni s tím, co vytvořil designér předchůdců Ken Levine, jehož příští (vtahující sci-fi RPG) projekt vydávají též Take 2, což je o důvod více, proč si dát záležet," tvrdí novinář.

Inzeráty z letošního roku signalizovaly, že by mohlo jít o otevřený svět s důrazem na vyprávění a postavy, které mají silnou osobnost, leč na oficiální ohlášení stále čekáme.

Reklama

Související obsah

Obsahová podpora The Sims 4 stále pokračuje

V příštích třech měsících balíčky k oslavám, s jídlem od globální značky a nějaký divoký design.

Dekorace v tomto čínském obchodě PlayStation Store se moc nepovedla

Dali před něj v Guangzhou postavičku od konkurenčního Nintenda.

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna