Sniper Elite 5 ohlášen - do Francie ke konci války kvůli Operaci Kraken

Detaily, obrázky, trailer.

Oceňovaná odstřelovací FPS od Rebellionu se v roce 2022 vrátí, když Sniper Elite 5 dorazí na PC, staré i nové konzole, včetně služby Xbox Game Pass.

S cílem oslabit pevnosti na pobřeží Atlantiku v Bretani během roku 1944, hrdina Karl Fairburne se zkontaktuje s místním odbojem a pak odkryje nacistický plán, kterým hrozí ukončit celou válku ještě před invazí Spojenců. Musí si proto vyšlápnout na vysoko postavené důstojníky a zamezit jim realizaci Operace Kraken.

Mapy mají čerpat ze skutečných lokací ve Francii (za pomoci technologie photogrammetry) a být dosud nejrozlehlejší i nejvíce vtahující v sérii, s vícero vstupními body a seznamem obětí, což zařídí novou perspektivu v každé misi.

Kromě toho mapy navíc nabídnou nové možnosti pro přesuny po sandboxu (ziplajny či zklouznutí se po svahu), abyste měli ještě více způsobů, jak sundat protivníky - včetně pozvání kamaráda do co-opu, poskytnutí mu střeliva, předmětů či první pomoci.

Pětka má mít zatím nejširší přizpůsobení prakticky čehokoli na každé zbrani i vaší postavy do mulťáku v kompetitivních bitvách pro šestnáct lidí. Podobně jako ve Watch Dogs se budete moci vloupat do cizí rozehrané singleplayerové kampaně v roli nacistického snajpera a zahrát si na hon kočky s myší.

Chybět nemůže ještě více vylepšená killcam, která vám opět ve zpomaleném režimu ukáže, co dokáže napáchat kulka po zásahu v těle nepřítele. Záležet bude na tom, jestli trefíte zrovna jeho kost, která pak může odrazit let kulky nepředvídatelným směrem.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna