Videosrovnání dema Matrix Awakens s filmem Matrix

Co je skutečné a co virtuální?

Možná jste v pátek stejně jako my nedokázali rozeznat, jestli se díváte na hru nebo na film. To byl ostatně úmysl tvůrců a podařilo se jim ho splnit na jedničku s hvězdičkou.

The Matrix Awakens prostě má tak vymakané postavy, že i experti z Digital Foundry nad tímto bloumali a nebyli si jisti, a tak raději opatřili jejich podcast popisky, aby bylo jasno, co je co.

Jak uvedli, zdejší rozlehlé město je pořád ještě rozpracovanou verzí, generuje se prý znovu každých čtrnáct dnů, takže to vypadá v budoucnu na nějakou aktualizovanou či PC verzi. Třeba kvůli absenci aplikování nejnovějších technologií na chodce na ulici. Také jsme se dozvěděli, že za vším stojí jen tým čítající asi 50 až 70 lidí, což není tolik, vzhledem k míře detailů a fotorealistické grafice Unreal Engine 5.

YouTuber Cycu zase připravil zajímavé videosrovnání hratelného dema The Matrix Awakens s filmovou předlohou (viz i víkendové obrázky o tom samém).

Jak vidno, legendární scéna s bullet-time přestřelkou byla v enginu dema přetvořena velmi věrně, stejně jako automobilová honička na dálnici inspirovaná Matrix Reloaded, kde je těžké rozpoznat i to, jestli tvář herečky Carrie-Anne Moss je skutečná nebo virtuální:

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Obsahová podpora The Sims 4 stále pokračuje

V příštích třech měsících balíčky k oslavám, s jídlem od globální značky a nějaký divoký design.

Dekorace v tomto čínském obchodě PlayStation Store se moc nepovedla

Dali před něj v Guangzhou postavičku od konkurenčního Nintenda.

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna