Už oficiálně i s filmečkem Assassins Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok

Velikosti odpovídá vyšší cena + menší DLC o propojení s Odyssey.

Po víkendovém úniku z Číny to už nebylo žádné překvapení, takže se zaměřme jen na to, co se dříve nevědělo.

Předně to je hezký renderovaný filmeček v délce tří minut:

35 hodin dlouhé zábavě v DLC Assassins Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok bude také odpovídat vyšší než běžná cena, kterou UbiSoft stanovil na 40 dolarů, což je dvakrát více, než kolik běžně účtuje za menší přídavky.

10. března vycházející rozšíření bude k mání vedle konzolí a PC i na Amazon Luna, Google Stadia a na předplacené službě Ubisoft Plus. Jak se vědělo, toto DLC ovšem už nebude pro majitele Season Pass, kde byly slíbeny jen dva datadisky, což už vyšly, tzn. Wrath of the Druids a The Siege of Paris.

Doporučeným levelem pro hraní je 340, jinak podmínkou pro zahájení Ragnaroku bude čtvrtá úroveň osady a odemčení Valka's hutu.

7

Přesně jak pravil únik, předcházet tomu bude už dnes vycházející menší DLC Crossover Stories, kde účinkuje Kassandra, hlavní protagonistka z minulého dílu Assasssins Creed Odyssey z 2018.

Toto propojení přinese něco nového zdarma jak hráčům Valhalla, tak Odyssey, kde to bude nový příběh "Those Who Are Treasured", kde se postava přenese na řecký ostrov Korfu, kde se bude řešit, co si počít s nově získanou nesmrtelností.

Ve Valhalla zase zavede Eivor v misi "A Fated Encounter" na ostrov Isle of Skye do Skotska, kde zkříží meče s Kassandrou.

1
2
3
4
5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna