Pohled na mapu kampaně Total War: Warhammer 3

+ vstupte do Slaaneshova světa.

Ze zmrzlých pustin Kesleva, přes vražedné hory Mourn až po izolované země Grand Cathay, zdejší bojiště bude velmi rozlehlé.

Tak Creative Assembly dnes okomentovali nové video, které nabízí první pohled na mapu kampaně z únorové strategie Total War: Warhammer 3.

Před pár dny zase přivítali hráče v zemi démonů živících se bolestí, dekandentních kultistů a velkolepých jezdců zkázy.

Slaanesh, nejmladší z bohů Chaosu, je oddán honbě za hojností, uspokojením, hédonismem, bolestí a amorálními rozkošemi, a to na úkor jakékoli jiné duše.

1

Arcipokušitel N'Kari prochází nesmrtelnými a smrtelnými říšemi, aby poznal vrcholné vzrušení a okusil extázi v té nejryzejší podobě. Tento vznešený démon je na bojišti extrémně mrštný a divoký a vyniká v lovu osamocených nepřátelských postav a jednotek. Jeho jedinečná pasivní schopnost Sklízeč duší ho vyléčí vždy, když v jeho okolí dojde k úplnému vyhlazení jednotky nepřítele, a jeho schopnost Ochotná kořist u nepřátel výrazně snižuje obranu a útok v boji zblízka, kvůli čemuž je pro ně obtížnější vyhnout se rychlé a bolestivé smrti. Slaaneshův herní styl: Slaaneshovi démoni využívají svou nepřekonatelnou rychlost a zbroj prorážející útoky k zasévání chaosu v řadách nepřítele pomocí taktiky „útok a ústup", než izolují jednotky od zbytku vojska a zasadí jim smrtící úder. Jejich armády získávají v bitvách zabíjením prchajících jednotek zdroj, který jim pak umožňuje využít tří schopností, jež doplňují jejich herní styl.

2

Na mapě kampaně se Slaaneshovy frakce s každým tahem snaží šířit požitářské poselství Temného knížete. K těmto mechanikám patří:

Slaaneshovy dary: Šlechtici a hrdinové Slaaneshe mohou nepřátelské postavy obdarovat sadou postihů, když je porazí v bitvě nebo proti nim použijí akce hrdinů. Svádění: Slaaneshova vojska mají možnost pomocí zvýšení svůdného vlivu násilně vazalizovat cílovou frakci. Vyznavači: Slaaneshovy armády mohou zajmout vyznavače, a to buď po bitvě, z kultů Chaosu, nebo pomocí požitků. Vyznavači pak Slaaneshovi umožňují vytvářet kulty a armády stoupenců a vazalizovat frakce.

3

Slaanesův přehled jednotek: Jelikož jsou Slaaneshovi démoni ztělesněním svého boha, jsou krutí, elegantní a okouzlující. Jejich hrozivým armádám velí panovační strážci tajemství a Slaaneshův zvěstovatel, jádro těchto vojsk pak tvoří lstivé a smrtící jednotky, jako jsou například démonky a zrůdy, a bleskurychlou jízdní podporu poskytují hledači srdcí a peklochodci

Reklama

Související obsah

Hardwarové nároky Rainbow Six Extraction na PC

+ videosrovnání 4K DLSS s raytracingem.

Herec Tom Holland vystoupil na CES konferenci Sony k filmu Uncharted

"Jednou z luxusních věcí na spolupráci se Sony je PlayStation".

Zítra na Xbox Game Pass přibude Mass Effect Legendary Edition

Brzy také Outer Wilds, Embr, Spelunky 2, Gorogoa, Olija či The Pedestrian.

Také na webu...

Herec Tom Holland vystoupil na CES konferenci Sony k filmu Uncharted

"Jednou z luxusních věcí na spolupráci se Sony je PlayStation".

Hardwarové nároky Rainbow Six Extraction na PC

+ videosrovnání 4K DLSS s raytracingem.

Call Of Juarez: Gunslinger si stáhly zdarma 4,5 milionu hráčů

Rozdávání Techlandu probíhalo na Steamu od 10. prosince do včera.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna